Захисти дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр

26 червня на базі архітектурного факультету розпочалися захисти дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр.

Захисти триватимуть до 30 червня, кожного дня до захисту залучені студенти кафедр дизайну архітектурного середовища та архітектури будівель та містобудування

1-й день  захисту комплексних архітектурних проектів (26 червня)

Оголошення результатів захисту.

Випускники-бакалаври 2017 року кафедри дизайну архітектурного середовища та архітектури будівель та містобудування разом з представниками державної екзаменаційної  комісії та викладачами.

2-й день захисту комплексних архітектурних проектів  (27 червня)

Захист комплексного архітектурного проекту студентки Мякохліб Лілії, тема  дипломної роботи “Спортивний комплекс у м.Полтава “, керівник к. арх., доц. Топорков Володимир Георгійович, 2017 рік

Захист комплексного архітектурного проекту студента Горбаня Олега, тема  дипломної роботи “Арт-центр у м.Чернігів “, керівник к. арх., доц. , 2017 рік

Оголошення результатів захисту.

3-й день  захисту комплексних архітектурних проектів (28 червня)

Захист комплексного архітектурного проекту студента Калініченко Каріни, тема  дипломної роботи “Готельно-офісний центр у м. Полтава “, керівники к. арх., доц. Шевченко Людмила Станіславівна, 2017 рік

Оголошення результатів захисту.

4-й день  захисту комплексних архітектурних проектів (30 червня)

Захист комплексного архітектурного проекту студента Зубашича Максима, тема  дипломної роботи “Дошкільний навчальний заклад на 80 місць в смт. Нові Санжари Полтавської області”, керівники к. арх., доц. Шевченко Людмила Станіславівна, асистент Кузнєцова Яна Юріїївна, 2017 рік

Ми бажаємо всім випускникам успіху в подальшій  професійній діяльності та будемо раді бачити Вас в стінах нашого факультету. До нових зустрічей!

Шановні випускники, якщо Ви бажаєте отримати фото в більшій якості звертайтесь до асистента кафедри ДАС Кузнєцової Яни Юріївни.