Захист дипломних проектів освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” кафедри дизайну архітектурного середовища

21 червня на базі архітектурного факультету розпочалися захисти дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня – магістр. Група 601 – АД кафедри дизайну архітектурного середовища відкрила перший з трьох  днів захисту . Десять студентів кафедри представили на огляд державної екзаменаційної комісії свої роботи.

Захист атестаційної магістерської роботи студента Бибика Віталія Івановича, тема  дипломної роботи “Особливості формування архітектурно-ландшафтного простору велосипедних комунікацій, керівники к. арх., доц. Шевченко Людмила Станіславівна, 2017 рік

Вищезгадана робота  стосується формування просторів велокомунікацій у містах архітектурно-ландшафтними засобами. Магістрантом виявлені різновиди таких просторів у містобудівній ситуації та прийоми їх формування. Результати дослідження покладені магістрантом в ідею створення таких просторів у м. Полтава – на вул. Гожулянській  та у парку «Перемога» вздовж ділянок загальної веломережі, запропонованої і затвердженої у місті декілька років тому. Для практичних пропозицій запропоновано магістрантом цікаві рішення просторів із дворівневою системою велодоріг та ландшафтно-рекреаційними просторами.

Захист атестаційної магістерської роботи студента Губського Олега Вячеславовича  на тему «Дизайн-прийоми формування функціонально-просторовоого рішення паркур-центрів», керівник к. арх., доц. Руденко Віктор Васильович, 2017 рік

Тема роботи Олега Вячеславовича викликала жваве обговорення, типологічний вид будівлі паркур-центрів є  новим для нашого міста, та викликає неабиякий інтерес. Магістрант повною мірою перейнявся темою диплому та вивчив функціональний процес зсередини, для достовірності викладених результатів він декілька місяців відвідував секцію паркур.

Захист атестаційної магістерської роботи студентки  Різник Вікторії Олексіївни, тема  дипломної роботи “Особливості формування внутрішнього середовища вищих навчальних закладів засобами ландшафтного дизайну”, керівники к. арх., доц. Шевченко Людмила Станіславівна, 2017 рік

чччччччччччччч       ч

Робота присвячена сучасним можливостям використання засобів ландшафтного дизайну у формуванні інтер’єрів вищих навчальних закладів. Магістранткою виявлені нові прийоми композиційної організації інтер’єрів приміщень з активним включенням рослинності. Результати дослідження лягли в основу концептуальних рішень внутрішнього середовища ПолтНТУ, зокрема – вестибюлю, зали Вченої ради, рекреації одного з корпусів, коридору центрального корпусу. В запропонованих проектних рішеннях використані стабілізуючі рослини, гідропонні системи і традиційні рослини в кашпо та діжках.

Захист атестаційної магістерської роботи студентки  Салтовської Юлії Олександрівни, тема  дипломної роботи “Парквей. Генезис та прийоми формування”, керівники к. арх., доц. Шевченко Людмила Станіславівна, 2017 рік

Робочі моменти, члени державної екзаменаційної комісії на чолі з головою ДЕК Древаль Іриною Владиславівною

Випуск магістрів кафедри дизайну архітектурного середовища 2017 року

Оголошення результатів захисту.

Випуск магістрів кафедри дизайну архітектурного середовища 2017 року разом з представниками державної екзаменаційної  комісії. Зліва направо: к. арх., доц. Савченко О.О., Чіняков А. Ю., Чінякова М. С., Безуглий Т. Ю., к. арх., доц. Топорков В.Г., Шелковський Д. Ю., Салтовська Ю. О., Бибик В. І., Циба Д. О., доктор архітектури Древаль І.В.,  Жихарев В. А., Різник В. О., к. арх., доц. Шевченко Л.С., к. арх., доц. Дмитренко А.Ю., Губський О.В., к. арх., доц. Сазонова Ю.Ф.

За результатами першого дня захисту магістерських робіт всі здобувачі захистили свої роботи на оцінки «добре»  та «відмінно». Голова ДЕК Древаль І.В. відзначила тематики наукових досліджень та їх якісне опрацювання.

Ми бажаємо всім випускникам успіху в подальшій  професійній діяльності та будемо раді бачити Вас в стінах нашого факультету. До нових зустрічей!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захисти дипломних робіт, місце проведення стало традиційним за адресою м. Полтава, вул. Соборності 42, 3 поверх, аудиторія 307.

Більше фото буде розміщено за посиланням  http://af.pntu.edu.ua/zahist-diplomnih-proektiv-das/

Шановні випускники, якщо Ви бажаєте отримати фото в більшій якості звертайтесь до асистента кафедри ДАС Кузнєцової Яни Юріївни.