XXVI міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних і дизайнерських вищих шкіл

З 24 по 28 жовтня 2017 року відбувся щорічний огляд-конкурс дипломних проектів архітектурних та дизайнерських шкіл України. Цього року він проходив в Івано-Франківську. Чисельна експозиції була розміщена в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка та включила роботи учасників з України, Польщі, Румунії та Молдови. На огляд-конкурс було представлено роботи з 21 вузу, кількість викладачів архітектурного та дизайнерського спрямування понад 100 осіб.

25 жовтня відбулося урочисте відкриття заходу. Всіх гостей, номінантів та членів журі привітали міський голова Руслан Марцінків та ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський. В період роботи огляд-конкурсу був проведений всеукраїнський семінар під головуванням декана архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури доктора технічних наук, професора Кащенко Олександра Володимировича, тема доповіді: «Впровадження нових стандартів освіти. Академічні свободи ВНЗ». Також під час засідання були заслухані доповіді: «Особливості формування архітектора в умовах західних областей України», доповідач – Черкес Б.С доктор архітектури, професор; «Сучасні проблеми розвитку архітектурної освіти», доповідач – Уреньов В.П. доктор архітектури, професор; «Роль міжнародних освітніх програм у підготовці архітекторів», доповідач – Челноков   О.В. кандидат технічних наук, професор; «Значення участі студентів-архітекторів у професійному конкурсному проектуванні», доповідач – В`язовський В.Є. кандидат архітектури, доцент; «Проблеми розвитку сучасної архітектурної освіти України» доповідач – Тімохін В.О. доктор архітектури, професор.   Протягом трьох днів проходила робота реферантур та членів журі, загальний обсяг представлених робіт перевищував 300 проектів, які були розділені серед 10 номінацій. 28 жовтня були оголошені підсумки конкурсу та вручені дипломи переможцям.

Архітектурний факультет Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка представив 6 робіт комплексних архітектурних проектів рівня бакалавр та 7 робіт освітньо-кваліфікаційного рівня магістр архітектури. Студенти Полтавської архітектурної школи: Дворнікова Я.С., Грабар А. О., Безбородько А. В., Милосердний А. В., Крутій М. С., Сташкевич З. В., Орешкіна Л. С., Юсова А. Ю., Литовченко О. І., Федоренко В. О., Кочнєва Я. С., Бибик В. І., Плічко А. А., Безуглий Т. Ю. – отримали 15 дипломів, з них 1 диплом гран-прі, 7 – першого ступеня; 7 – другого. Колектив факультету щиро вітає переможців та бажає подальшого професійного успіху!!!

Стенд з роботами архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Робота журі, до складу якого було включено представника архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка  –   Ніколаєнка Володимира Анатолійовича, доктора архітектури, професора.

Робота реферантури  в номінації “Громадські будівлі і споруди”, до складу якого було включено представника архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – Дмитренка Андрія Юрійовича, кандидата технічних наук, доцента.

Робота реферантури  в номінації “Дизайн архітектурного середовища”, до складу якого було включено представника архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – Топоркова Володимира Георгійовича , кандидата архітектури доцента.

Урочисте вручення дипломів Полтавській архітектурній школі.