XVI Міжнародний форум «Новые идеи нового века»

Студенти архітектурного факультету, взяли участь у XVI Міжнародному форумі «Новые идеи нового века» конкурсі архітектурного рисунку, який проводе Тихоокеанський державний університет Хабаровськ, Росія. Четвертий рік поспіль наші студенти не тільки беруть участь, а й отримують дипломи. Так і цього року, диплом 1 ступеню отримали – Міщенко Ксенія, студентка 404-А, керівник Острогляд О.В., Гладіліна Маргарита, студентка 404-А, керівник Острогляд О.В., Ступін Вадим, студент 302-А, керівник Нестеренко А.А., Милосердний Антон, студент 301-А, керівник Нестеренко А.А. Диплом 2 ступеню отримав – Максимов Антон, студент 403-А, керівник Острогляд О.В. І дипломи учасників отримали Безбородько Анастасія, студентка 302-А, керівник Острогляд О.В., та Цимбалюк Вікторія, студентка 302-А, керівник Острогляд О.В.

Каф

Gladilina