Вітаємо студентів ПолтНТУ з нагородами на 23-24 огляді – конкурсі дипломних проектів (робіт) випускників ВНЗ України

26–31 жовтня 2015р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури,  на архітектурному факультеті відбувся 23-24 огляд – конкурс дипломних проектів (робіт) випускників вищих навчальних закладів за спеціальностями «Архітектура» та «Дизайн».

Організатори огляду-конкурсу виступили Національна спілка архітекторів України, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури та Національний авіаційний університет.

Архітектурний факультет Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка представив на огляд-конкурс 28 дипломних проектів (робіт) кваліфікаційних рівнів бакалавр (13 проектів) та магістр (15 проектів).

Проекти наших випускників були представлені за наступними номінаціями: Архітектура громадських будівель і споруд, Архітектура житла, Містобудування, Ландшафтна архітектура, Дизайн архітектурного середовища.

Завдяки високому рівню проектів, активній роботі в референтурах членів делегації архітектурного факультету ПолтНТУ: доктора архітектури, професора Володимира Ніколаєнка, доктора архітектури, доцента Галини Осиченко, к.т.н., доцента Андрія Дмитренка, кандидата архітектури Володимира Ніколаєнка, старшого викладача Андрія Конюка отримано 21 диплом 1-го ступеню, 7 дипломів 2-го ступеню та 2 спеціальних відзнаки-грамоти: КНУБА  подякував ПолтНТУ за високий професійний рівень дипломних робіт, а Діпромісто відзначив дипломну роботу магістра Сердюк Я.О.

Тож вітаємо переможців конкурсу-огляду та бажаємо наснаги та нових творчих звершень.

За матеріалами архітектурного факультету