Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1079 від 13.10.2015 р. “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році” у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПЇ”) проводився II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки “Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка”.
За результатами конкурсу галузева комісія прийняла рішення нагородити студентку архітектурного факультету Вашого університету ПЕТЛЮХ Ольгу Анатоліївну дипломом III ступеня та відзначити дипломом її наукового керівника: старшого викладача кафедри нарисної геометрії та графіки МАСЛОВУ Світлану Анатоліївну.