Всеукраїнський День довкілля

Викладачі, технічний персонал та студенти ПолтНТУ долучилися до Всеукраїнського Дня довкілля

З нагоди Всеукраїнського Дня довкілля та з метою екологічного виховання студентської молоді 23 квітня на території ПолтНТУ, науково-педагогічний та студентський колектив, а також ректорат Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та керівництво Полтавської обласної державної адміністрації у позитивній атмосфері, під гучну музику займались впорядкуванням та благоустроєм території університету та прилеглих до неї рекреаційних об’єктів.

Викладачі, технічний персонал та студенти архітектурного факультету також долучилися до Всеукраїнського Дня довкілля: займались впорядкуванням території будівлі архітектурного факультету (корпус «У»). Також прибрали прилеглу територію кадетського корпусу.

По завершенню заходу відбулось чаювання на свіжому повітрі, які припали до смаку кожному.

Захід відбувся в надзвичайній доброзичливій атмосфері та був сповнений позитивних емоцій, об’єднавши зусилля кожного задля розвитку нашого університету, нашого міста та нашої держави!

Варто зазначити, що День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

sybbotnikarc  Sybota vukladachi Sybbotnik