Відкриття виставок творчих робіт студентів «Сакральна архітектура світу» та «Архітектурний портрет та натюрморт»

16 травня 2017 року о 13.20 на другому поверсі архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулось відкриття двох виставок:

виставки творчих робіт студентів третього та четвертого курсу архітектурного факультету «Сакральна архітектура світу» та відкриття виставки творчих робіт студентів другого курсу архітектурного факультету «Архітектурний портрет та натюрморт». На відкритті були присутні відповідальні за виставку викладачі кафедри основ архітектури Ніколаєнко В.В., Острогляд О.В. та інші викладачі а також студенти архітектурного факультету.

Серед студентських робіт були відзначені роботи студентки 2 курсу Бондаренко Анастасії, студента 2 курсу Менчинського Олександра, студентки 3 курсу Бєлінської Марії та студентки 4 курсу Ананко Антоніни.