Творчий конкурс на проект Алеї Героїв

1 Грубич Я.

Студенти кафедри «Дизайну архітектурного середовища» ( http://af.pntu.edu.ua/kafedra-dizaynu-arhitekturnogo-seredovischa/)  прийняли участь у творчому конкурсі на проект Алеї героїв з пам’ятником для увіковічення пам’яті 15 полтавців, які загинули на сході України в зоні АТО, захищаючи свободу й незалежність українського народу і територіальну цілісність Української держави.

DSCN0321

19 лютого 2016 р. в актовій залі обласного центру естетичного виховання учнівської молоді ОЦЕВУМу відбувся вечір вшанування пам’яті полтавців, полеглих в боях на Сході України в АТО (ГС «Ліга громадських організацій «Громада Полтавщини»). В ході даного заходу відбулося вручення відзнак студентам кафедри ДАС: Грубич Яні Валеріївні (гр. 404-А); Ясінському Констянтину Володимировичу (гр. 404-А); Неізвідському Олександру Геннадійовичу (гр. 403-А); Юрченко Дарії Леонідівну (гр. 403-А); Омелян Людмилу Олександрівну (гр. 403-А); Чудновцевій Тетяні Костянтинівні (гр.403-А). Також громадська спілка висловила вдячність викладачам кафедри ДАС, під керівництвом котрих були виконані проектні пропозиції: д. арх. Г.О. Осиченко; к. арх. В.Г. Топорков; к. арх. Л.С. Шевченко; к. арх. О.Г. Єрещенко.

Учасники конкурсу студенти кафедри ДАС Грубич Яна та Ясінський Констянтин

Конкурсна робота та подяка студенту Неізвідському Олександру

Зліва направо роботи Грубич Яни та Юрченко Дарії

DSCN0342