Кафедра ДАС прийняла участь у 69 – науковій конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів.

Відкриття конференції завідувачем кафедри

20 квітня 2017 року на кафедрі дизайну архітектурного середовища відбулася 69  – наукова конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. В ході конференції студенти продемонстрували свої знання в різних архітектурних аспектах, наукові досягнення були доповнені презентаційними матеріалами, значна кількість доповідей планується до публікації в вигляді тез.

“Світовий практичний досвід дизайну міського середовища для дітей”, магістрантка гр. 503-А Ю.О. Буніна. Наук. керівник – к. арх., доц. Л.С. Шевченко.

“Фітнес-центри як структурний елемент спортивно-оздоровчих комплексів”, магістрантка гр. 503-А Є.О. Куриленко. Наук. керівник – к. арх., доц. В.Г. Топорков.

“Дизайн міських лінійних пішохідних просторів”, магістрантка гр. 503-А О.О. Гирман. Наук. керівник – к. арх., доц. Л.С. Шевченко.

Магістри та викладачі кафедри ДАС

Я. Ю. Кузнєцова