Результати ХІIІ відкритої олімпіади з рисунку

У РАМКАХ Х ВСЕУКРАЇЕВЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ В ПОЛТНТУ ВІДБУЛАСЯ

30 квітня 2016 року кафедрою основ архітектури була проведена XІII відкрита олімпіада з рисунку за напрямом підготовки «Архітектура та містобудування» у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка на архітектурному факультеті.

В олімпіаді прийняло участь 83 учасника із яких 48 очних учасника м. Полтава та Полтавської області; 35 учасників Сумської (14 чол.) та Кіровоградської (21 чол.) областей за результатами виїзних олімпіад. 48 учасників представляли м. Полтава – 23 особи, м. Кременчук – 1 особа, м. Комсомольськ – 6 чол., м. Гадяч – 2 чол., м. Миргород – 4 чол., м. Лубни – 1 чол., м. Хорол – 1 чол., смт. Білики Кобеляцького району – 1 чол., смт. Опішня – 6 чол., смт. Нижні Млини – 1 чол., смт. Стасі – 1 чол., смт. Великі Сорочинці – 1 чол.

Переможцями олімпіади стали:

1 місце – Курочка Ніна Євгенівна (м. Полтава), Акопян Давид Каренович (м. Шостка, Сумська обл.), Леонова Ольга Володимирівна (м. Кіровоград).

2 місце – Зосім Станіслав Анатолійович (м. Полтава), Мельник Анастасія Ігорівна (м. Кролевець, Сумська обл.), Федотова Любов Олександрівна (м. Кіровоград).

3 місце – Шовкопляс Катерина Денисівна (м. Полтава), Порховата Марина Сергіївна (м. Дружба, Сумська обл.), Пугаченко Дмитро Сергійович (м. Кіровоград).

Результати ХІІІ відкритої олімпіади з рисунка:     РЕЗУЛЬТАТИ

olimpiadaa olimpiadab olimpiadac olimpiadad olimpiadaf olimpiadag olimpiadah olimpiadai