Рейтинг всеукраїнської студентської олімпіади з живопису

             Список та результати участі в Олімпіаді студентів
від кожного вищого навчального закладу
з образотворчого мистецтва (живопис),
проведеній 25–27 квітня 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
                                                                                          

Мистецькі виші

Повне найменування вищого навчального закладу Прізвище, ім’я та по батькові студента Курс Факультет, спеціальність Кількість балів Місце
1.       Косівський інститут декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв Ільєнко Олександр Олександрович 2 художня кераміка 65,4 15
Вільховецький Павло Іванович 3 художня кераміка 74,0 12
2.       Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла  Бойчука Боярська Анастасія Вадимівна 3 художня кераміка ДПМ 74,6 11
Лук`янчук Альона Вікторівна 3 73,7 13
3.       Полтавський національний технічний університет  імені Юрія Кондратюка Зевако Марина Русланівна 3 Архітектурний 96,4 2
Яценко Ірина Володимирівна 4 Архітектурний 88,2 5
Підгайний Іван Дмитрович 4 Архітектурний 91,6 3
4.       Одеська державна академія будівництва та архітектури Божко Євгенія Михайлівна 3 Архітектурно-художній 89,0 4
Спорнік Михайло Васильович 3 Архітектурно-художній 77,1 9
Шишман Злата Іванівна 3 Архітектурно-художній 78,5 8
5.       Харківська державна академія дизайну і мистецтв Мішина Олена Генадіївна 3 ОМ станковий живопис 91,6 3
Кривонос Олена Сергіївна 4 ОМ станковий живопис 98,8 1
6.       Закарпатський художній  інститут Годван Тарас Васильович 2 ОМ 82,0 6
Вовилка Тарас Вікторович 2 ОМ 81,7 7
7.       Харківський університет міського господарства імені Бекетова Леонідова Аліна Олександрівна 4 Архітектури, дизайну та ОМ 69,5 14
Романов Владислав Олегович 4 Архітектури, дизайну та ОМ 75,6 10
Всього вищих навчальних закладів мистецького спрямування, що брали участь в Олімпіаді:  

7

Загальна кількість студентів з вишів мистецького спрямування, що брали участь в Олімпіаді:  

16

Класичні та педагогічні університети

Повне найменування вищого навчального закладу Прізвище, ім’я та по батькові студента Курс Факультет, спеціальність Кількість балів Місце
1.       Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка Мариняк Ярина Володимирівна 4 Початкової та мистецької освіти 48,8 35
Курчик Уляна Петрівна 4 Початкової та мистецької освіти 54,2 33
2.       Київський університет імені Бориса Грінченка Золотаревич Денис Сергійович 2 ОМ 67,6 14
Карманська Олена Віталіївна 3 ОМ 65,3 21
3.       Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький» державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди Соляник Дар’я Геннадіївна 3 Педагогічний 61,9 24
Овчиннікова Дарина Костянтинівна 4 Педагогічний 53,8 32
Звєрєв Олександр Вікторович 3 Педагогічний 72,4 7
4.       Черкаський національний університет імені Богдана  Хмельницького Васильєв Микола Єгорович 4 Мистецтв 66,6 16
Лада Дар’я Вадимівна 4 Мистецтв 94,6 1
5.       Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара Рубан Маргарита Ігорівна 4 Української й іноземної філософії та мистецтвознавства 67,2 15
Березовська Ганна Костянтинівна 4 Української й іноземної філософії та мистецтвознавства 81,8 2
6.       Луганський національний університет імені Тараса Шевченка Абель Жанна Віталіївна 1 Інститут культури і мистецтв 49,9 34
7.       Південноукраїнський національний університет імені К.Д. Ушинського Рєпнова Марина Вікторівна 4 Художньо-графічний 71,9 9
Черняковський Сергій Васильович 5 Художньо-графічний 89,9 Поза конкурсом
8.       Національний педагогічний університет імені Миколи Драгоманова Заводько Денис Володимирович 3 Педагогіки і психології 68,7 13
Кузнєцова Віолетта Володимирівна 3 Педагогіки і психології 70,3 11
9.       Сумський державний педагогічний університет імені  А.С.Макаренка Кальченко Олеся Олександрівна 4 Мистецтв 73,8 6
Завгородня Лариса Ігорівна 3 Мистецтв 62,8 23
10.    Харківський національний педагогічний університет імені Григорія .Сковороди Карєлова Ірина Вадимівна 4 Художньо-графічний 79,3 4
Коваль Сергій Олександрович 3 Художньо-графічний 65,5 18
11.    Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини Козарецька Дарина Вадимівна 3 Мистецтв 55,1 30
Мусатова Марія Костянтинівна 3 Мистецтв 70,3 12
12.    Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка Петрушенко Андрій Миколайович 4 Мистецтв 54,4 31
Боднарук Христина Миколаївна 4 Мистецтв 65,4 19
13.    Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка Геращенко Богдан Олександрович 4 Мистецтв 79,6 3
Попович Ігор Миколайович 1 Мистецтв 57,0 29
14.    Криворізький Державний педагогічний університет Шилова Дар’я Андріївна 4 Мистецтв, худ.граф.відділ. 72,1 8
Андрійко Ксенія Русланівна 4 Мистецтв, худ.граф.відділ. 70,9 10
15.    Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка Алтанченко Катерина Юріївна 4 Психолого-педагогічний 62,9 22
Рудописов Євген Віталійович 3 Психолого-педагогічний 58,8 28
Ломака Павло Миколайович 4 Психолого-педагогічний 60,9 27
Сухоребрий Антон Володимирович 4 Психолого-педагогічний 60,9 25
16.    Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Побігун Аліна Сергіївна 3 мистецтв 64,8 20
Янкович Роман Ігоревич 3 мистецтв 78,2 5
24. Херсонський державний університет Пермякова Ірина Анатоліївна 4 Культури і мистецтв 60,9 26
Гридіна Марія Олегівна 66,4 17
Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: (класичні та педагогічні університети):  

18

Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді  (класичні та педагогічні університети):  

36

Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: 24
Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді: 53