New Ideas of New Century – 2016 Khabarovsk

zaglavie

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА У  XVI    МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ

НОВЫЕ ИДЕИ НОВОГО ВЕКА

New Ideas of New Century – 2016

Khabarovsk (Russia, Korea, Japan, China)  24.02-27.02.2016

Учасники форуму:

• Керівник Осиченко Галина Олексіївна доктор архітектури, доцент (студенти: Мартиненко О., Безуглий Т.Ю., Мацак А.А., Федорова К.А.)
  • Керівник Топорков Володимир Георгійович., доц. (студ. Фесок А.В., Коробко Е.П., Власова А.В.)
  • Керівник Шевченко Людмила Станіславівна, доцент кафедри ДАС (студенти: Чебіна О.С., Запухла В.В., Даниленко О.Ю., Пучко О.Ю., Ясененко Я.В., Різник В.О.)
  • Керівник – Єрещенко Олександра Григорівна, доцент кафедри ДАС (студентка Коноваленко О.О.)

komisijНа фото  Лі  Джан Бам – професор факультету архітектури  університету Санмун, Південна Корея (представник жюрі конкурсу) оцінює роботи учасників представлені кафедрою ДАС

mart

martunenko