Міжнародний День студента – 2017 рік

Студенти архітектурного факультету  відсвяткували Міжнародний День студента-2017. Атмосфера свята охопила всіх відвідувачів навчального корпусу. На базі архітектурного факультету відбулася «фото-сушка» на тему «Студентське життя» переможцям якої вручили подарунки.  Була створена фото-зона на фоні якої могли сфотографуватися всі зацікавлені в даному дійстві.

15 листопада відбувся університецький конкурс «Студент року» де перемогу здобув студент нашого факультету – Башмаков Євген. Також на цьому заході відзначили грамотами найкращих студентів-активістів, серед яких були студентки  архітектурного факультету Носатченко Марина та Петлюх Ольга.

16 листопада відбулася традиційна посвята в архітектори.  Усіх студентів факультету привітав виконуючий обов’язки декана архітектурного факультету, к.т.н., доцент  Володимир В’ячеславович Муравльов та голова студентського самоврядування Носатченко Марина. Кращим студентам були вручені грамоти від ректора Полтавського національного технічного університету імені  Юрія, доктора економічних наук, професора Володимира Олександровича Онищенка. Першокурсникам були вручені перші навчальні «документи»  – залікові книжки.

17 листопада в палаці дозвілля  «Листопад»  відбувся щорічний обласний молодіжний проект «Наша єдина студентська родина» в якому прийняли участь студенти всіх факультетів Полтавського національного технічного університету імені  Юрія Кондратюка, які об’єдналися, щоб представити наш університет та продемонструвати головні аспекти успішного студентського життя.

Кузнєцова Я.Ю,

Студентка 2-го курсу, голова студентського самоврядування