2-3 жовтня 2017 року в ПолтНТУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Архітектура: Естетика+Економіка+Екологія», метою якої є оптимізація наукових пошуків представників різних наук у сфері інтегрального підходу до формування, гуманізації та естетизації архітектурного середовища.

До участі у міждисциплінарному науковому форумі долучилися архітектори, художники, екологи, економісти з різних міст України, Німеччини, Польщі, Білорусі, Молдови та Бельгії.

В роботі конференції взяли участь професор Гюнтель Штоль (ФРН), професор Наталі Амброссар (Бельгія). З вітальним словом до учасників звернулися заступник генерального директора Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Людмила Дяченко та куратор Міжнародних симпозіумів «Cucuteni art Camp» Анжела Юрку (Кишинів, Молдова). Свої привітання учасників також надіслали декан художньо-графічного факультету Кишинівського державного педагогічного університету імені Іона Крянге Ана Сімак та завідувач кафедри художньої кераміки Тбіліської академії мистецтв професор Георгій Яшвілі.

Робота конференції проводилася у форматі пленарного засідання та секцій, проблематика яких стосується економічних, екологічних та естетичних умов формування міського середовища. Окремим важливим досвідом стала робота студентсько-аспірантської секції «Концепція розвитку міст майбутнього».

Загалом у роботі конференції взяли участь 121 учасник, з яких 51 – студенти та аспіранти.

Робота конференції показала важливість міждисциплінарного спілкування у підходах до проблем середовища людського життя.