Международный Дизайн-Форум ПроDESIGN – 2016

На базі Херсонського національного технічного університету 20-22 квітня 2016 року проводився

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Дизайн”,

учасниками якої були: Тарас Безуглий група 501 – АД, Ксенія Міщенко група 404 – А.
Також студенти та працівники кафедри прийняли участь у олімпіаді заочно в таких номінаціях

• графічний дизайн: Безуглий Тарас, Чінякова Марина, Чіняков , Різник Вікторія, Салтовська Юлія ( група 501-АД, кер . доц. Сазонова Юлія Федорівна.)

logot

• дизайн інтерєру: номінація  “ПРОenvironment“,  назва проекту “Інтер’єр квартири-студії” , автор Ковпак Олександр Сергійович ; номінація  “ПРОenvironment“,  назва проекту “Інтер’єр мобільних будинків” , автор Лавріненко Аліна Ігорівна; назва проекту “Інтер’єр винного бутіка” , автор Чілібйова Олена Вячеславівна. Керівник Єрещенко Олександра Григорівна, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища

Herson

• дизайн предметного середовища: номінація  “ПРОenvironment“,  назва проекту “Ландшафтний дизайн міських бульварів”, автор Чебіна Оксана Сергіївна;  номінація  “ПРОenvironment“,  назва проекту “Ландшафтний дизайн житлового двору”, номінація  “ПРОenvironment”, автор Буніна Юлія Олександрівна . Керівник Шевченко Людмила Станіславівна, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища, доцент.

Hersona

xersona