Кафедра АБтаМ прийняла участь у 69 – науковій конференції

Кафедра АБтаМ прийняла участь у 69 – науковій конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів.

Студенти та викладачі кафедри АБ та М

19 квітня 2017 року на кафедрі архітектури будівель та містобудування відбулося засідання секції 69  – наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. В ході конференції доповідачі (студенти, професорсько-викладацький склад) продемонстрували свої знання в різних архітектурних та містобудівних галузях, наукові досягнення були доповнені презентаційними матеріалами, значна кількість доповідей планується до публікації в вигляді тез.

Архітектурно-планувальна організація «креативних просторів» в умовах реконструкції”, студент гр. 402-А С.Василенко.  Наук. керівник – к. арх., доц. А.В. Зауральська.

«Особливості формування образного вирішення крематоріїв», студент гр. 402-А А.Кисіль. Наук. керівник – к. арх., доц. А.В. Зауральська

П.О. Васильєв
Асистент кафедри АБтаМ