ХІV відкрита олімпіада з рисунка

22 квітня 2017 року кафедрою основ архітектури була проведена XІV відкрита олімпіада з рисунку за спеціальністю «Архітектура та містобудування» у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка на архітектурному факультеті.

В олімпіаді прийняло участь 72 учасника із яких 30 очних учасників м. Полтава та Полтавської області; 42 заочних учасників: Сумської (16 чол.) та Кіровоградської (26 чол.) областей за результатами виїзних олімпіад. 30 очних учасників представляли: м. Полтава – 16 осіб, м. Гадяч – 5 чол., м. Миргород – 6 чол., м. Лубни – 1 чол., м. Хорол – 1 чол., м. Кобеляки – 1 чол.

Переможці ХІV відкритої олімпіади з рисунка:

(м. Полтава та Полтавська обл.):

1 місце – Бородай Дар’я Ярославівна (м. Полтава);

2 місце – Сінельник Олексій Ігорович (м. Гадяч); Лучинська Алла Михайлівна (м. Гадяч);

3 місце – Шабалтій Анна Володимирівна (м. Полтава); Брицун Андрій Юрійович (м. Полтава).

Переможці ХІV виїзної олімпіади з рисунка:

(м. Кропивницький):

1 місце – Леонова Ольга Володимирівна;

2 місце – Федотова Любов Олександрівна;

3 місце – Майборода Анастасія.

(Сумська область):

1 місце – Дейнеко Дар’я Романівна;

2 місце – Андрєєва Марія Григорівна;

3 місце – Шумейко Єлизавета В’ячеславівна.

Комісія відзначила достатньо високий рівень підготовки учасників олімпіади з рисунку.

По завершенню усі абітурієнти, які приймали участь в олімпіаді отримали сертифікати учасників олімпіади.

Для учасників олімпіади була проведена екскурсія по архітектурному факультету. Провідні викладачі та завідуючі секціями продемонстрували майбутнім абітурієнтам приклади робіт, виконані студентами молодших курсів та ознайомили з проектною документацією, яку виконали студенти старших курсів. На прикладах дипломних робіт показали можливості реалізації майбутніх архітекторів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та магістр у подальшому професійному житті.

Представники кожної секції розповіли про особливості навчання та специфіку кожної спеціалізації, та незважаючи на відмінність у поставлених перед студентами завданнями, відзначили однаково високий рівень викладання на факультеті та високий рівень вимог, що дає змогу дипломним роботам студентів ПолтНТУ брати призові місця на щорічних смотр-конкурсах архітектурних проектів, які проводяться у різних містах України. Майбутні абітурієнти мали змогу доторкнутись до атмосфери студентського життя та переконатись у тому, що викладачі зацікавлені передати свої знання майбутнім архітекторам та разом робити наші міста естетичними і функціональними.