Х Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки»

7 грудня 2017

у рамках Х – ї Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки» відбувся круглий стіл  «Проблеми та перспективи архітектурно-художньої освіти: світовий та український контекст»

Модераторами даної секції виступили : Муравльов В.В., к.т.н., доцент, в.о. декана архітектурного факультету, ПолтНТУ; Пошивайло О.М., д.і.н., професор, директор, Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України; Першко Я., DSc, PhD, професор, проректор, Білостоцький технологічний університет (Польща). У конференції прийняли участь викладачі, аспіранти та студенті архітектурного факультету. Загальна кількість доповідей за даною тематикою – 15.

Ми мали змогу обговорити проблеми  та визначити перспективи розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів з іноземними партнерами з Польщі, Азербайджану, Грузії, Туреччини. Слід відзначити жваве обговорення наукових питань під час скайп-зв’язку з представниками університету Хаджеттепе (Туреччина) та Тбіліської академії мистецтв імені Куталадзе (Грузія).

Висловлюємо вдячність всім хто прийняв участь у конференції, сподіваємося на подальшу співпрацю.

Скайп-зв’язок з колегами з Туреччини

Скайп-зв’язок з колегами з Грузії

Виступ Руденка Т.В., к.арх., доцента за темою доповіді:
“ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ІНОЗЕМНИМ СТУДЕНТАМ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ”

Виступ Тишкевич О.П., к.арх., доцент за темою доповіді:
“СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІІ ПРОЕКТУВАННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДІВ”

Робочі моменти конференції