Екскурсія Чигирин–Суботів

7 травня викладачі та студенти архітектурного факультету здійснили поїздку за маршрутом Чигирин–Суботів. Більш ніж 10 років факультет організовує поїздки в різні куточки нашої живописної країни. Під час екскурсій студенти мають змогу закріпити свої знання та на власні очі побачити відомі історичні та сучасні будівлі, познайомитися з ландшафтним дизайном. Як правило, поїздки відбуваються декілька разів на рік. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до наших подорожей, будемо раді бачити старих та нових друзів!!!  Окрему вдячність висловлюємо Васильєву Павлу Олеговичу за активну участь  в організаціях даних екскурсій.

Козацький хутір.

Іллінська церква в селі Суботів Чигиринського району Черкаської області

Неподалік  Гайдамацького ставу

Викладачі та студенти архітектурного факультету