25-ий ювілейний огляд-конкурс дипломних проектів бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

CorelDRAW X8 Graphic

З 28 по 30 вересня відбувся щорічний огляд-конкурс дипломних проектів. Цього року він проходив у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. На офіційному відкритті  доктор архітектури, професор, завідувач кафедри  АБтаМ Ніколаєнко Володимир Анатолійович привітав учасників конкурсу від імені ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Протягом двох днів 28 та 29 вересня почесне журі на чолі з Народним архітектором України Панченко Тамарою Федотівною оцінювало роботи дипломних проектів представників усіх архітектурних шкіл України, в огляд-конкурсі прийняло участь понад 300 кращих дипломних проектів. 30 вересня були оголошені результати огляду та нагороджені представники від архітектурних шкіл. Студенти архітектурного факультету: Адаменко С.Г., Артюх Ю., Бойко В., Возгорьков С., Заніна В.Г., Ломазька Я.Р., Самусєєва Є.О., Срібна В., Стовба О.О., Тіщенко А., Федорова С.С., Харченко Д.С., Хоменко В.В., Чудновцева Т.К. – отримали 14 дипломів, з них першого ступеня – 12, другого –1, та третього ступеня – 1. Колектив факультету щиро вітає переможців та бажає подальшого професійного успіху!!!

Додаткову інформацію можна переглянути за посиланням  http://www.chnu.cv.ua/index.php?page=ua/news/archive&data[5013][news_id]=6479

Торжественное открытие смотра - 02

Урочисте відкриття огляд-конкурсу. Хор філософсько-теологічного факультету вітає учасників.

image-0-02-05-32b320a0169f167069cf2f8d254cce12313e88ba01312583445b413d8782f4fc-V

Доктор архітектури, професор, завідувач кафедри  АБтаМ Ніколаєнко Володимир Анатолійович вітає учасників конкурсу від імені

Работа референтуры по номинации -Дизайн архитектурной среды-

Робота реферантури по номінації – Дизайн архітектурного середовища

Делегация преподавателей ПолтНТУ на смотре

Делегація викладачів ПолтНТУ, зліва направо: к.арх., доцент, завідувач кафедри основ архітектури  Ніколоєнко В.В., доктор архітектури, професор,

завідувач кафедри  АБтаМ Ніколаєнко В.А., к.арх., доцент Лях В.М.,   к.арх., доцент Топорков В.Г.

Торжественное вручение дипломов полученных на смотре

Урочисте вручення дипломів отриманих на конкурсі