Вручення дипломів

21 грудня відбулися збори трудового  колективу архітектурного факультету.  На цей захід завітали випускники-магістри які приймали участь у щорічному огляд-конкурсі дипломних проектів архітектурних та дизайнерських шкіл України  та отримали призові місця та дипломи. Співробітники факультету щиро вітають переможців Яну Дворнікову та Олега Литовченко, бажаємо Вам успіхів в професіональній діяльності!!!

Зліва направо: Дмитренко  Андрій Юрійович , кандидат технічних наук, доцент; Дворнікова Яна, випускниця архітектурного факультету, магістр; Володимир Вячеславович Муравльов, к.т.н., доцент, в.о. декана архітектурного факультету; Олег Литовченко, випускник архітектурного факультету, магістр; Лях Василь Максимович,  кандидат архітектури, доцент.

Випускники архітектурного факультету та їх дипломні керівники.