Кафедра основ архітектури взяла участь у 69 – науковій конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів

25 квітня 2017 року на секції основ архітектури відбулася 69  – наукова конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка під керівництвом голови секції Ніколаєнко В.В. В ході конференції студенти продемонстрували свої знання в різних архітектурних аспектах, наукові досягнення були доповнені презентаційними матеріалами, значна кількість доповідей планується до публікації в вигляді тез.

Всього у конференції взяли участь 53 бажаючих 26 доповідями, з них 3 молодих вчених, 23 студента та 1 доповідь поза програмою.

Найбільш цікавою була визначена доповідь асистента Данько К.С., на тем: «Архітектурно-планувальні та конструктивні прийоми проектування вітрозахисних будинків», у якій були розглянуті актуальні проблеми енергозберігаючих технологій в архітектурі. Найбільш цікавою студентською доповіддю було обрано доповідь студента групи 101-А Зосіма С.А. на тему : «Сучасна архітектура. Творчість Інгельса Бьярке та його основна архітектурна концепція» під керівництвом Маслової С.А., старшого викладача кафедри основ архітектури.

Були внесені пропозиції розширювати тематику студентських досліджень, більш активно залучати студентів 2 – 3-х курсів до участі в наукових заходах в наступних конференціях.